اخبار و اطلاعیه ها

اجرای 5 پست برق با تسهیلات بانک توسعه اسلامی

اجرای 5 پست برق با تسهیلات بانک توسعه اسلامی

2 مهر 1394

هدف از احداث این پروژه ها افزایش پایداری شبکه و تامین دیماند مصرفی متقاضیان صنعتی و خانگی جدید و تامین زیر ساخت‌های توسعه استان‌های اصفهان و چهار محال و بختیاری است و پیش بینی می‌شود این طرح‌ها تا پایان سال 97 به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان از اجرای 5 پست زیربنایی 400 و 230 کیلوولت با تسهیلات بانک توسعه اسلامی خبر داد.
“رسول موسی‌رضایی” در بازدید از مراحل احداث این طرح‌ها با بیان این مطلب اظهار داشت: 380 میلیارد تومان هزینه اجرای این پست‌های برق است که اعتبار مورد نیاز آن به صورت وام مرحله ای از سوی بانک توسعه اسلامی تامین می‌شود.
وی ادامه داد: این طرح‌ها شامل پست‌های 400.63 کیلوولت هاتف در شهرستان هرند، هسنیجه در شهرک صنعتی شمال اصفهان و جهانبین در شهرستان فرادنبه و پست‌های 230.63 کیلوولت لنجان و سمیرم است که از نزدیک در جریان پیشرفت این طرح‌ها قرار گرفتیم.
موسی رضایی گفت: پروژه های مذکور جزو پروژه های بااهمیت وزارت نیرو هستند که به دلیل پرداخت هزینه این طرح‌ها توسط بانک توسعه اسلامی بایستی در زمان مقرر به اتمام برسد.
در این بازدید همچنین مشاوران و پیمانکاران توضیحاتی در ارتباط با روند پیشرفت پروژه ها ارائه کرده و مشکلات و راهکارهای رفع مسائل مورد بررسی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: هدف از احداث این پروژه ها افزایش پایداری شبکه و تامین دیماند مصرفی متقاضیان صنعتی و خانگی جدید و تامین زیر ساخت‌های توسعه استان‌های اصفهان و چهار محال و بختیاری است و پیش بینی می‌شود این طرح‌ها تا پایان سال 97 به بهره‌برداری برسد.

عضویت در خبرنامه

برخی از مشتریان و شرکت های همطراز

مشاهده تمام مشتریان