اخبار و اطلاعیه ها

اردوی تفریحی کارکنان

اردوی تفریحی کارکنان

12 اسفند 1396

اردوی تفریحی کارکنان

اردوی یکروزه فرهنگی، ورزشی و تفریحی کارکنان شرکت خدمات مهندسی آفرینه طوس  با حضور مقام محترم مدیریت عامل و با حضور بیش از30نفر از  مدیران و کارکنان و همراهان شان در تاریخ 24/04/1395 در منطقه زیبای ییلاقی نغندر برگزار شد  از برنامه های متنوع این اردو  می توان به پیاده روی در مسیر رودخانه به مسافت 8 کیلومتر اشاره داشت که بسیار مورد توجه همکاران ارجمند قرار گرفت .

 

صبحانه کاری مدیریت با مدیران و کارکنان 

جلسه صبحانه کاری در ساعت 8 صبح مورخ 11/02/1395  همزمان با روز کارگر با حضور مدیریت عامل و کارکنان در محل سالن غذاخوری برگزار شد.در این جلسه مهندس معین تقوی مدیر عامل ضمن خوش آمد گویی به مدعوین جلسه و برزگداشت روز کارگر از زحمات کلیه همکاران قدردانی نمود و بر ادامه خدمات و برنامه ریزی دقیق برای انجام وظایف محوله کلیه واحدها تأکید نمودند.

 

 دیدار نوروزی مدیر عامل

 

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات مهندسی آفرینه طوس ، در این نشست که با برپایی ضیافت نهار در محل باغ تالار انجام پذیرفت مهندس معین تقوی مدیر عامل شرکت ضمن تبریک سال نو ، سال گذشته را سالی پربار و موفقیت آمیز برای شرکت خواند و از تلاش و همت مدیران و کارکنان و خانواده آنها

در کسب موفقیت های بدست آمده در سال 1394 تشکر و قدردانی نمود.

ایشان ابراز امیدواری کردند که در سال جدید بتوانیم گام‌های بلندی در راستای تحقق اهداف و استراتژی های شرکت برداریم.

وی در ادامه بیان نمود:  با یک نگاه  سیستمی و راهبردی باید  نسبت به اجرای دقیق و به موقع پروژه های شرکت گام برداشت تا نظر ذی نفعان تامین گردد و در راستای تحقق شعار شرکت مهندسی می اندیشم و ماندگار می آفرینیم موقعیت خود را در میان پیمانکاران صنعت ثبیت نمائیم .

در ادامه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی ضمن تشکر از یک سال تلاش بی وقفه تمامی همکاران در کلیه بخش ها با عنایت به نام گذاری سال 95 توسط رهبر معظم “به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ” خواهان تلاش هر چه بیشتر کلیه همکاران برای رسیدن به اهداف صنعت آب کشور شد.

در این جلسه  با توجه به تغییر ساختار شرکت احکام  جدید معاونت اجرائی انتقال و توزیع ( سرکار خانم مهندس  شجیعی ) ، معاونت بازاریابی و بازرگانی ( آقای مهندس محمدرضا معین تقوی )، معاونت مالی و پشتیبانی ( آقای بانگ مشهدی) ، مدیر امور ساختمان ( آقای مهندس رحیمی فر) ، مدییران  پروژه       ( آقایان مهندس  وحید معین تقوی ، عرفانی ، سلیمی و زارعیان ) و مدیر امور اداری از سوی مدیر عامل تنفیذ شد.

 

برگزاری مسابقه انتخاب شعار شرکت :

به گزارش روابط عمومی شرکت آفرینه ، در  اولین گردهمائی در سال جاری مدیریت عامل با کارگنان که در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد ابتدا آقای مهندس معین تقوی در خصوص موقعیت و جایگاه شرکت و انجام به موقع پروژه ها و تعهدات و موفقیت های کسب شده  سخنانی را ایراد فرمودند و در ادامه جلسه از آقایان حسین پور ، فرخ زاد و خانم قائمی برنده مسابقه فراخوان شعار بمهندسی می اندیشیم  ماندگار می آفرینیم تقدیر بعمل آمد.

 

در این مراسم  امور اداری  ، ضمن ارائه  گزارشی درباره نحوه ی برگزاری مسابقه شعار شرکت ، اعلام نمود که در این مسابقه بیش از چهل شعار از طرف همکاران ارائه شد که شعار ” مهندسی می اندیشیم ماندگار می آفرینیم ” از طرف هیئت دوران به عنوان برترین شعار شناخته شد.

 

انتصابات :

          با توجه به تصویب و ابلاغ ساختار جدید شرکت آفرینه  وبه منظور تحقق اهداف و برنامه های استراتژیک شرکت

  طی احکام جداگانه ای از سوی آقای  مهندس معین تقوی مدیر عامل ، آقایان محمد معین تقوی  به سمت معاون بازاریابی و بازرگانی ، غلامرضا بانگ مشهدی به سمت معاون مالی پشتیبانی ،شایسته شجیعی به سمت معاون اجرایی توزیع و انتقال ، آقایان وحید معین تقوی، امیر زارعیان ، عباس سلیمی و امیر عرفانی حقانی به سمت مدیران پروژه های پست های انتقال نیرو و آقای مصطفی معین تقوی به سمت مشاور مدیریت عامل و اصغر عطائی ناصری به سمت مدیر امور اداری و روابط عمومی شرکت منصوب شدند.

 احکام صادره در مراسم نوروزی از سوی مقام مدیریت عامل به نامبردگان ابلاغ گردید.

 

در این خصوص عکس داریم

 

همایش نام و نشان ماندگار و اهداء تندیس طلائی

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ارم سبز ،  از جمله اهداف این همایش که سالانه برگزار می شود، می توان بررسی نتایج مورد انتظار ،ارایه و دستاوردهای پژوهشی در خصوص جایگزینی نظام مدیریت مبتنی بر علوم روز مدیریت، شایسته سالاری در بنگاههای اقتصادی ایران و … اشاره نمود.

 بنابراین گزارش حضور حدود 55 مدیر فعال در حوزه های مختلف تولیدی، خدماتی و تفریحی از جمله شرکت ملی فولاد ایران، سازمان انرژی اتمی، شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه ، گروه صنعتی گلبافت مجتمع تجاری تیراژه ، شرکت خدمات مهندسی آفرینه طوس و … در این همایش را فرصت ایده آلی برای تبادل تجارب و دانش مدیران ارشد است.

 

didarnorozi

 

گزارش تصویری بازدید هیئت فرانسوی از پست مدولار سجاد

sajad

 

افتتاح پست بیرجند با حضور مقام وزارت نیرو

birjand

بیمه تکمیل درمان

یر اساس توافقنامه منعقده بین شرکت بیمه دانا و شرکت خدمات مهندسی آفرینه طوس در سال جاری تمامی کارکنان  و افراد تحت تکفل ایشان تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی بدون سقف قرار گرفتند.

 خوشبختانه  با موافقت مقام مدیریت عامل و با تدابیری که اندیشید شد بیمه گر متعهد شد مازاد هزینه های پزشکی شامل جراحی های تخصصی، زایمان، پاراکلینیکی، ویزیت پزشکان تخصصی، رفع عیوب انکساری چشم، پروتز، دندانپزشکی، عینک و لنز طبی و همچنین هزینه های درمان ناشی از سوختگی را با رعایت تعهدات قرارداد جبران نماید
جبران خسارت های بیمه شدگان از دیگر تعهدات بیمه گر در این قرارداد است که بر این اساس بیمه دانا متعهد شد در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تسویه آن اقدام نماید.

در این راستا شرکت بیمه دانا برای سهولت و تسریع رسیدگی به امور درمانی، برای تمامی بیمه شدگان کارت بیمه درمانی ( دانا کارت )  نیز صادر و در اختیار آنان قرار داد تا بیمه شده در صورت لزوم و به طور مستقیم به بیمارستان های طرف قرارداد بیمه گر  نیز مراجعه و از خدمات بستری بهره مند شوند..

 

عضویت در خبرنامه

برخی از مشتریان و شرکت های همطراز

مشاهده تمام مشتریان